BENEFITY

Věříme, že kvalita času stráveného v práci ovlivňuje kvalitu vašeho života.

DOCK IN ZEN GARDEN

Vnímejte krásu kolem sebe, dejte do rovnováhy svůj pracovní a osobní život na místě, které vzniklo pro svobodné myšlení a vnitřní klid.

Spojení radosti a harmonie z vás dělá uvolněnějšího, produktivnějšího a šťastnějšího člověka. Prolnutí architektury s přírodou byl proto zásadní požadavek při plánování jedinečného projektu na břehu Vltavy, propojeného s parkem a marinou. Spolu s čistými liniemi a stylovými interiéry tvoří skvělé prostředí pro práci. A k tomu hodiny jógy, meditace, veslování a všechno to ostatní…

DOCK IN GROW ON

S tím, jak vaše firma roste, potřebuje více prostoru. My jsme na tom stejně jako vy. Náš projekt se rozrůstá s novými klienty a přináší téměř 90 tisíc čtverečních metrů prvotřídních kancelářských prostor.

Protože očekáváme dynamické zrychlení vašeho podnikání i díky spolupráci s ostatními firmami v budově, nabízíme flexibilní možnosti pro váš růst a další metry čtvereční kanceláří a retailu. A to včetně místa pro odpočinek a život mimo pracovní dobu. Naši architekti jsou zkušení a z těch nejlepších kanceláří a hubů na světě dobře vědí, jak podpořit flexibilitu a chytré sítě. S takovými budovami máte stále prostor a možnosti k růstu. A my rosteme dál společně s vašimi úspěchy.

DOCK IN ANYWHERE

Jak jezdíte do práce? Rádi se vyhnete dopravním zácpám a užijete si cestu? My jdeme přírodě vstříc – jednoduše a přirozeně.

Kolo, městská hromadná doprava, ale i podzemní garáže pro ty, kteří jedou autem. Zaměstnanci mohou přijet i elektromobily, nabíjecí stojany tu samozřejmě máme. Pro cyklisty jsou k dispozici šatny a sprchy, aby si nemuseli lámat hlavu, zda na kole vůbec vyrazit. A nechcete třeba připlout? Molo je stále připraveno, a vy tak můžete vzít na projížďku lodí třeba svého obchodního partnera anebo si jen vyrazit do centra.

DOCK IN GOOD COMPANY

Snažíme se hledat společnosti, které si vzájemně mohou být přínosné a podporovat se v byznysu. Tak, aby spolu mohly žít a růst na skvělém místě zvaném DOCK IN.

Hledáme firmy, které snadno propojí své podnikání - investory, technologické startupy, geeky a nadšence všemožných oborů, právníky, platformy hubů, vývojáře webů i mobilních aplikací, nebo digitální agentury. A všechny další, které mohou podpořit vaše podnikání a s nimiž můžete spolupracovat na nových projektech.

DOCK IN HIDDEN OASIS

Uvnitř komplexu budov šetrných k životnímu prostředí se všechno vztahuje ke zdroji života – k vodě.
Terasy na každém patře poskytují odpočinkovou zónou, ze které je krásný výhled na vodu i do parku. Od silnice a vnějšího světa je vše chytře izolováno. Jen si to představte: kdykoli potřebujete utéct od každodenního pracovního stresu, stačí jen otevřít dveře na terasu - a můžete odpočívat.

DOCK IN ACTIVE RELAX

V Praze není mnoho míst, kde můžete hrát golf, bruslit, veslovat, jezdit na kole a běhat v okruhu sta metrů od kanceláře. Takové je vlastně jen jedno.
Podporujeme aktivní odpočinek těch, kdo v DOCK IN pracují. Vše, co vás napadne, je součástí projektu – stojany na kola, šatny, sprchy, fitness, jóga, ale také dětský koutek a mateřská školka. Něco je již v provozu, zbytek připravujeme. DOCK IN umožňuje trávit čas aktivně, žádné kompromisy nejsou nutné. Zasportujte si spolu s přáteli anebo kolegy z práce, žijte naplno.

DOCK IN GREAT ARCHITECTURE

Úchvatná lokalita s parky a přístupem k vodě vyžaduje chytrý a ekologicky šetrný přístup tak, aby vše dohromady fungovalo. Naše minimalistická architektura se spoustou designových detailů umožňuje všem si dokonale užít toto klidné místo, chráněné před ruchem okolních ulic.

Náš standard je nastavený velmi vysoko - zaměřujeme se na detaily, na které jiní ani nepomyslí. Jaká je barva vypínače na stěně, jestli ladí s okolními prvky, jak tichá je klimatizace nebo jak jednotlivé prvky projektu chránit před všemi vnějšími vlivy. Zdolali jsme všechny výzvy a výsledkem jsou překrásné budovy, ve kterých můžete svobodně pracovat, tvořit i žít.

Dock in GREAT PLACE

Zjistit více o lokalitě